Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Нововодянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04526503) був реорганізований і увійшов до складу Водянської громади

Нововодяне
Кам’янсько-Дніпровський район, Запорізька область

Біографічна довідка голови сільської ради

Прізвище, ім’я, по батькові Чорний Михайло Михайлович
Працює   Нововодянський сільський голова
Громадянство Громадянин України
Дата народження   26 серпня  1954р.
Місце народження  Україна, с. Нововодяне Запорізької області
Освіта   Вища, у 1974 році закінчив Запорізький технікум електронних приладів, у 1990 році закінчив  Дніпропетровський державний університет за спеціальністю – історія та суспільствознавство.
Науковий ступінь, вчене звання  Немає
Нагороди, почесні звання Почесна грамота обласного управління освіти за сумлінну роботу, успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління,  почесна грамота відділу освіти райдержадміністрації за високий професіоналізм і творчість в районній методичній роботі, почесна грамота  райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти, почесна грамота управління освіти і науки за багаторічну працю, медаль «За заслуги перед Кам»янсько-Дніпровським районом»
Володіння мовами Українською, російською – вільно,  німецькою – із словником
Дата прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування 12 листопада 2010 року
Ранг посадової особи місцевого самоврядування 7 ранг 4 категорії
Депутат районної ради 2002-2010
Стягнення Не має

Біографічна довідка секретаря сільської ради

Прізвище, ім’я, по батькові Хоменко Оксана Михайлівна
Працює Секретар Нововодянської сільської ради
Громадянство Громадянин України
Дата народження 22 вересня  1972р.
Місце народження Україна, м. Кам»янка-Дніпровська  Запорізької області
Освіта Вища, у 1994 році закінчила Донецький державний університет за спеціальністю «Економіка та соціологія праці».
Науковий ступінь, вчене звання Немає
Нагороди, почесні звання Почесна грамота Кам»янсько-Дніпровської районної ради за сумлінну працю, значний внесок у розвиток органів місцевого самоврядування, активну громадську діяльність,  почесна грамота Кам»янсько-Дніпровської райдержадміністрації за особистий вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, практичне роз»яснення актуальних проблем територіальних громад, лист подяки Кам»янсько-Дніпровської районної ради за вагомий внесок у розвиток територіальної громади, активну діяльність у громадському житті»
Володіння мовами  Українською, російською – вільно,  німецькою – із словником
Дата прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування 13 квітня 2006 року